wtorek, 24 maja 2011

Happy birthday!

Ostatnie kilka dni było trochę szalonych i zabieganych, dlatego nie dodawałam żadnych nowych setów. Po pierwsze, wczoraj miałam 19. urodziny. Tak jakoś się złożyło. Świętowałam w gronie najbliższych przyjaciółek - Kamili i Emili :)

A tak poza tym to w niedzielę byłam na wyjeździe, spędziłam cały dzień na zjeździe lokalnych orkiestr, także również nie było czasu na dodanie posta, chociaż wierzcie mi - bardzo, bardzo chciałam! 
Ale jestem zadowolona - lubię, jak coś się dzieje.

Ponadto likwidują u mnie jeden z lumpów i wyprzedają wszystko za 1zł. Każda rzecz! Możecie sobie wyobrazić - jak tam weszłam, to czułam się jak w raju :) Także kilka kolejnych setów będzie sponsorowanych przez owy sh. Pierwszy z nich...
jacket: SH
top: SH
shorts: SH
bag: SH
shoes: allegro
necklace: h&m
ring: allegro

1 komentarz:

  1. Wszystkiego najlepszego :)
    super wyglądałaś :) kolorki na paznokciach świetne! :)

    http://prawdziobella.blogspot.com/ zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń

1, 2, 3... you can criticize me now!

Istotną kwestią jest odróżnienie krytykowania od krytykanctwa.Prawdziwa krytyka ma a celu nie sprawienie przykrości osobie krytykowanej, ale pokazania błędów, tylko i wyłącznie w tym celu by osoba krytykowana mogła je naprawić. I to nazywamy konstruktywna krytyką. Natomiast gdy ktoś negatywnie ocenia pracę innego człowieka nie znając się na tym, nie podając żadnych rzeczowych argumentów i stosując wszelkie możliwe sposby zranienia krytykowanego to żaden z niego krytyk - raczej pasuje tu słowo krytykant.