wtorek, 29 listopada 2011

Red madness

Ostatnio wydaje mi się, że mam kompletną sklerozę - pamiętam tylko o istniejących w mojej szafie beżach i brązach, a zapominam o żywych kolorach.
A ja przecież uwielbiam czerwony! Potrafi ożywić każdą stylizację, nadać jej smaku, jak przysłowiowa 'wisienka na torcie'. 
Dlatego dzisiaj dałam się porwać prawie całkowicie czerwonemu szaleństwu.

Ps. Blog ma już ponad 20000 odwiedzin i 76 obserwatorów! DZIĘKUJĘ! :* 

Recently it seems to me that I have sclerosis - I remember only about existing of beige and brown, and forget about lively colors.
But I love red! It can enliven any stylization, give it a taste, like the proverbial "icing on the cake".
So today I almost gave myself carried away with the red madness.

snood: handmade
clothes: second hand
purse: Kicz Collection
shoes: boti

piątek, 25 listopada 2011

Autumn flowers

Spódnica w kwiaty bardziej pasuje do wiosennych i letnich stylizacji, ale nie mogłam patrzeć jak marnuje się w szafie. No i kolejna stylizacja z butami z Papilion.pl Mogłabym ich w ogóle nie zdejmować! :)

Zapomniałam napisać - jakość niezależna ode mnie, tylko od uroków naszego położenia geograficznego. O 16 robi się już ciemno, a wcześniej jestem niestety na uczelni i nie mam jak zrobić zdjęć. Dlatego jakość taka a nie inna.

Skirt with flowers is more suitable for spring and summer stylizations, but I could not see how it get wasted in the closet. Well, another stylization with shoes from Papilion.pl I could never take off! :)

clothes: second hand
shoes: papilion.pl
bag: allegro
jacket: Cubus
scarf: handmade
cap: h&m

wtorek, 22 listopada 2011

Crimson inflow

Kto twierdził, że karmazyn trudno zestawić z jakimkolwiek innym kolorem - miał absolutną rację. Karmazynowy najlepiej łączyć z karmazynowym, ewentualnie czarnym. Jeśli ktoś potrafi go zestawić z innym kolorem - podziwiam :)

Who claimed that it is difficult to match crimson with any other color - had an absolute right. The best option is to matach crimson with crimson, or black. If someone is able to combine it with another color - I admire :)

clothes: second hand
shoes: local shop
jewellery: katherine

Jeszcze na koniec coś całkowicie niezwiązanego z modą, ale ważnego. Chodzi mi o inicjatywę, którą prowadzi strona http://marzycielskapoczta.pl Dzięki niej możemy wysłać list do chorego dziecka gdzieś w Polsce. To nic nie kosztuje, a uszczęśliwia te dzieci! Przyłączcie się do akcji :)

niedziela, 20 listopada 2011

Everything's brown

Poszerza się gama brązów w mojej szafie. To chyba już jakieś uzależnienie.
A, i chciałam się pochwalić - buty są wygraną w konkursie na blogu u Maddy. I powiem Wam z ręką na sercu - są bardzo wygodne. No bo to w końcu pierwsze buty, które nie obcierają mnie po kilkunastu godzinach chodzenia :) można je kupić tutaj.

The range of browns is expanding in my closet. I can say that's probably some kind of addiction.
Oh, and I wanted to boast about - the shoes are the prize in the contest on the Maddy's blog. And I'll tell you with hand on heart - they are very comfortable. Well - it's the first shoes that do not wipe my feet after several hours of walking :) You can buy them here.

I nadal żebrzę o głosy KLIK. Niestety jestem na trzecim miejscu :( 

You can still vote for my name (Kamila) in a survey on facebook CLICKclothes: second hand
shoes: Papilion
necklace: katherine
bag: second hand

czwartek, 17 listopada 2011

Three meters above the ground

Znowu łączę kropki z kropkami, ale jakoś mi się spodobało to połączenie. 
A, i oczywiście, że zakładam coś na wierzch, po prostu nie chcę ciągle pokazywać tej samej kurtki... ^^

Tytuł nawiązuje do nazwy nowego, świetnego albumu Poluzjantów. Czy są wśród bloggerów jakieś fanki tego zespołu? :) Serdecznie zachęcam do posłuchania.


I nadal żebrzę o głosy: Kamila w ankiecie na facebooku KLIK. Zdjęcie stylizacji można obejrzeć tutaj
To trwa jakieś 3 sekundy :)

You can still vote for my name (Kamila) in a survey on facebook CLICK. Photo styling can be seen here.
It will take you only three minutes :)

clothes: second hand
hat: second hand
clutch: second hand
shoes: inherited
watch: asos

wtorek, 15 listopada 2011

Think pink

Pewnie każda szafiarka-studentka wie, jaki koszmar niesie ze sobą okres jesień/zima. Zajęcia trwają do późna, szybko robi się ciemno, jest szaro i ponuro - co niekorzystnie odbija się na jakości zdjęć. 
Pozostaje tylko szeroki uśmiech i nadzieja na wyrozumiałość ze strony czytelników :)

A teraz ponawiam moją prośbę. Kto nie głosował, a chętny, proszę o głos na mnie (Kamila) w ankiecie na facebooku KLIK. Zdjęcie stylizacji można obejrzeć tutaj
Z góry dziękuję! :*

And now I have a small request to you. I joined to contest foe the best the autumn stylisation. If you like it - please vote for my name (Kamila) in a survey on facebook CLICK. Photo styling can be seen here.
Thanks in advance! : *
clothes: second hand
shoes: boti
scarf: handmade
bag: loelstyle
earrings: katherine

sobota, 12 listopada 2011

Can it be grayer?

W ostatnim poście wspomniałam o wszelkich odcieniach brązu, a dzisiaj sobie uświadomiłam, że zapomniałam o szarym! Może nie noszę tego koloru równie często, ale czasami mam ochotę 'zrobić się na szaro' :)
Sweter jest baaaaaardzo ciepły, idealny na jesień. Marynarka, którą mam pod nim pochodzi ze sklepu LaSzafa.Wygrałam ją w konkursie organizowanym razem z Edusieć.pl Polecam Wam serdecznie ten sklep - można znaleźć niespotykane rzeczy za naprawdę niską cenę :)

A teraz mam do Was małą prośbę. Zgłosiłam się do konkursu tbsport na jesienną stylizację. Jeśli Wam się podoba - proszę, zagłosujcie na moje imię (Kamila) w ankiecie na facebooku KLIK. Zdjęcie stylizacji można obejrzeć tutaj
Z góry dziękuję! :*

In the last post I mentioned about any shade of brown, and today I realized that I forgot about the gray! Maybe I don't wear this color as often, but sometimes I want to 'do myself gray' :)

And now I have a small request to you. I joined to contest foe the best the autumn stylisation. If you like it - please vote for my name (Kamila) in a survey on facebook CLICK. Photo styling can be seen here.
Thanks in advance! : *
sweater: second hand
jacket: LaSzafa.pl
bag: second hand
shorts: second hand
shoes: second hand
necklace: house
ring: katherine

czwartek, 10 listopada 2011

I don't like when it's complicated

Chociaż jestem osobą, która lubi rzucać się w oczy poprzez kolorowe ubrania, ostatnio ubieram się całkowicie na odwrót. Jednolite bluzki, brak wzorów, stonowane kolory - beż, brąz, czerń, biel. Wydaje mi się, że to jesień tak na mnie działa - wokoło tyle różnorodnych, inspirujących odcieni brązu, że aż szok :)

Już od dawna jestem na facebooku, ale nigdy nie miałam okazji o tym wspomnieć... Komu podoba się mój blog, zachęcam do polubienia - będę wrzucać tam zdjęcia inspiracji oraz informować o nowych postach :)

Although I am a person who likes to throw in the eyes through the colorful clothes, recently I dressed completely the opposite. Uniform shirts, no designs, subdued colors - beige, brown, black, white. It seems to me that's because of autumn - so much variety around, inspiring shades of brown - it's shocking :) 

I appeard on facebook a long time ago, but I never had occasion to mention it ... Who likes my blog, I encourage you to like - I'll put there my inspiration pictures and will inform about new posts. 


clothes: second hand
shoes: boti
jacket: cubus
watch: asos
earrings: katherine

niedziela, 6 listopada 2011

Dot to dot

Zestaw kropki + kropki już od dawna siedział w mojej głowie. Jednak zawsze czegoś do niego brakowało - butów, bazowego swetra... Teraz, gdy już wszystko skompletowałam - pokazuję Wam efekt końcowy :)clothes: second hand
shoes: allegro
jewellery: house, katherine