wtorek, 22 listopada 2011

Crimson inflow

Kto twierdził, że karmazyn trudno zestawić z jakimkolwiek innym kolorem - miał absolutną rację. Karmazynowy najlepiej łączyć z karmazynowym, ewentualnie czarnym. Jeśli ktoś potrafi go zestawić z innym kolorem - podziwiam :)

Who claimed that it is difficult to match crimson with any other color - had an absolute right. The best option is to matach crimson with crimson, or black. If someone is able to combine it with another color - I admire :)

clothes: second hand
shoes: local shop
jewellery: katherine

Jeszcze na koniec coś całkowicie niezwiązanego z modą, ale ważnego. Chodzi mi o inicjatywę, którą prowadzi strona http://marzycielskapoczta.pl Dzięki niej możemy wysłać list do chorego dziecka gdzieś w Polsce. To nic nie kosztuje, a uszczęśliwia te dzieci! Przyłączcie się do akcji :)

16 komentarzy:

 1. Wiesz co, pierwszą rzeczą jaka rzuciła mi się w oczy była ta marynarka w kwiaty bo... mierzyłam taką samą w SH :D Uznałam to za rzecz nieprawdopodobną, aż zobaczyłam, że też jesteś ze Szczecina :)

  Pozdro :)

  OdpowiedzUsuń
 2. podoba mi się połączenie swetra i spódniczki ;)
  Piękna ta spódniczka ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. wow, idealny zestaw!! naprawde bardzo mi się spodobał! te kolory i proporcje...mmmmmmmm::-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo podoba mi sie pierscien i zakiecik!

  OdpowiedzUsuń
 5. sesje na torach to klasyki :>
  świetny pierścionek!

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne połączenie. marynarka jest genialna!

  OdpowiedzUsuń
 7. zapraszam na konkurs do wygrania sukienki z japanstyle i nie tylko (do wyboru na portalowym butiku) zasady konkursu na topModeo.pl dla
  zalogowanych a wystarczy tylko się zalagować nic nie tracisz a wiele możesz zyskać -> ekstra ciuchy sama wybierasz sie nagrodę lub wymieniasz ją na kasę www.topModeo.pl Poleć znajomym

  (jest to nowy portal który w ramach otwarcia oferuje konkurs i wspaniałe nagrody) na topModeo.pl możesz dodawać zdjęcia, filmy, rozmawiać na czacie, forum, hydeparku, dodawać ogłoszenia (kupię, wymienię, sprzedam) i wiele
  innych ciekawych mozliwości..

  dodatkowo za każdą poleconą i aktywną użytkowniczkę dostajesz kasę!
  więcej informacji na www.topModeo.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak, sama zrobiłam komin. To żaden talent, wystarczy nauczyć się robić na drutach i zrobisz wszystko !

  OdpowiedzUsuń
 9. W jakim sh odnajdujesz takie cudeńka? Ten żakiecik jest cudowny!
  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń

1, 2, 3... you can criticize me now!

Istotną kwestią jest odróżnienie krytykowania od krytykanctwa.Prawdziwa krytyka ma a celu nie sprawienie przykrości osobie krytykowanej, ale pokazania błędów, tylko i wyłącznie w tym celu by osoba krytykowana mogła je naprawić. I to nazywamy konstruktywna krytyką. Natomiast gdy ktoś negatywnie ocenia pracę innego człowieka nie znając się na tym, nie podając żadnych rzeczowych argumentów i stosując wszelkie możliwe sposby zranienia krytykowanego to żaden z niego krytyk - raczej pasuje tu słowo krytykant.